O firmie

NASZE ATUTY :

 

1.    Specjalizujemy się w sprzedaży wycieraczek samochodowych, dzięki temu każdy nasz klient może być pewny profesjonalnej i rzetelnej obsługi ze strony naszych pracowników. KULTURA SPRZEDAŻY - to wizytówka naszej firmy.

 

2.    Prezentowana przez nas gama wycieraczek, to wycieraczki renomowanych producentów, gwarantujących ich oryginalność i wysoką jakość.

 

 

3.    Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem w interesach, dlatego zakupy u nas są miłe, przyjemne i w pełni bezpieczne.

 

4.    Zamawiając u nas, mają Państwo pewność, że każdy klient traktowany jest priorytetowo, a czas realizacji zamówienia odbywa się w możliwie najkrótszym terminie.

 

5.    Gwarantujemy Państwu stały kontakt mailowy i telefoniczny z naszym biurem obsługi.

 

6.    Zamówienia przysłane do biura obsługi klienta w dni robocze do godziny 12:00 z opcją „wysyłka za pobraniem" (płatne przy dostawie) są realizowane tego samego dnia; natomiast zamówienia z opcją  wpłata na konto", po zaksięgowaniu Państwa środków na naszym koncie - do godziny 13:00. 

 

7.    Wycieraczki  ZAWSZE  mamy na stanie magazynowym w siedzibie naszej firmy.

 

 

8.    Towar pakowany jest w specjalne do tego celu przeznaczone - solidne kartony.

 

9.    Przesyłki wysyłamy w każdy dzień roboczy za pośrednictwem KURIERA InPost, KURIERA  DHL, KURIERA  DPD lub (szczegóły w zakładce „PRZESYŁKA")

 

10. Wystawiamy paragony lub na życzenie klienta faktury VAT.

 

 

11. ZA  PRZESYŁKĘ  PŁACISZ  TYLKO  RAZ - niezależnie od ilości zakupionych jednorazowo wycieraczek. Opcja ta nie dotyczy Paczkomatów InPost 

 

12. Istnieje możliwość odbioru towaru OSOBIŚCIE w siedzibie firmy (od poniedziałku do piątku - w dni robocze; w godzinach od 11.00 - 14.00,   po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu godziny odbioru). - UWAGA !!! Brak możliwości odbioru osobistego od 13.03.2020 do odwołania!!!

 

pixel